Mieszkania

Warszawa
Ochota Mieszkania  12 468 PLN
Sprzedaż   980 000 PLN
Apartament 3-pokojowy o powierzchni 78,60 m2, usytuowany na 3 piętrze, w budynku trzypiętrowym, wysoki standard wykończenia. Wyraźne wydzielenie części oficjalnej i prywatnej. Aneks kuchenny widny w pełni wyposażony w wysokiej klasy sprzęt AGD, połączony z salonem,
w którym znajduje się kominek obłożony naturalnym marmurem. Na podłodze jasny jesionowy parkiet, okna nowe plastikowe, ściany obłożone trawertynem w rożnych konfiguracjach koloru
i wzoru. Z salonu wyjście na taras o pow. 36,6 m2 (częściowo zabudowany, przeznaczony na ogród zimowy i siłownię, ogrzewanie podłogowe, dzięki dodatkowej zabudowie uzyskano ok. 14 m2 dodatkowej powierzchni mieszkalnej). Na tarasie znajduje się również sauna o powierzchni 3m2.
Z korytarza przejście do sypialni i gabinetu. Zabudowa stała. Łazienka posiada wannę z hydromasażem oraz wc. Zaletą jest dodatkowe wc. Budynek z 2004 roku z cegły. Całe osiedle ogrodzone i strzeżone. Mieszkanie jest bardzo ciche, okna wychodzą na wewnętrzną stronę osiedla, brak odgłosów z ulicy. Mieszkanie znajduje się w bliskim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy. W okolicy przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe i duża 9m2 komórka.
Mieszkanie sprzedawane jest z całym wyposażeniem: skórzane białe sofy, szklany stół z krzesłami obitymi skórą, plazmowy TV, wyposażony gabinet i sypialnia.
Ogród zimowy 36m6m2
Powierzchnia: 130m2
Rok budowy: 2004
Liczba pokoi: 3
Winda: tak
Numer piętra: 3
Liczba pięter: 3
 
[post-title "post_title"]

Imię:

Nazwisko:

E-mail:

Telefon:

Wiadomość

Wysyłając tą wiadomość, zgadzam się na warunki zawarte w Nocie Prawnej

Zamknij Zamknij
loupe details mial query print
Zobacz więcej szczegółów
Główne cechy
Wyślij e-mail z zapytaniem
mapa google

Zamknij Zamknij

Zamknij

Zobacz więcej zdjęć
MARR & KROLL
MARR & KROLL
MARR & KROLL
MARR & KROLL
MARR & KROLL
MARR & KROLL
MARR & KROLL
MARR & KROLL
MARR & KROLL
  • http://marrkroll.com/wp-content/uploads/2011/10/Salon-z-kominkiem1-415x235.jpg980 000 PLN
    Sprzedaż